Нове Рамен Меню в ресторані IKIGAI

У 2013 році японська кухня була внесена до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що визначило її статус як традиційної кухні, яка потребує збереження. Однак в останні роки у світі найбільш популярною японською їжею став рамен.

В уявленні іноземця японська кухня – це темпура і суші. Рамен же раніше вважався фастфудом і до недавнього часу асоціювався більше з китайською кухнею. Однак публікація 22-х ресторанів рамена в «Гіді Мішлен» за 2014 рік підтвердила визнання цієї страви, як окремого кулінарного феномена, і стала всесвітнім визнанням рамена невід’ємною складовою японської кухні.

На сьогоднішній день вже 2 рамен-ресторани в Токіо є власниками Мішленівських зірок.

Ми, дотримуючись тенденцій, продовжуємо радувати Вас різноманітністю японської кухні і запрошуємо на новинку сезону – Рамен меню!
Рамен – це досить просте блюдо, основними компонентами якого є пшенична локшина та бульйон. Існує безліч різновидів раменів, серед яких навіть бульйон, що готується більше 60-ти годин! Кожен ресторан відточує до ідеалу смакові якості своїх супів, експериментуючи з новими смаковими поєднаннями.

Меню для ресторану IKIGAI було розроблено нашими Шефами за участю Mihoko Obunai – переможниці першого щорічного Ramen-бою на 10-му Міжнародному конгресі Star Chefs.

Ми пропонуємо Вам спробувати 5 кращих раменів. Тим, хто любить гострі страви, ми дуже рекомендуємо скуштувати гострий місо рамен з овочами; в жарку погоду прекрасним вибором стане холодний куксі рамен з овочами. Прихильники класики однозначно нададуть перевагу шою рамен з креветкою. В меню також присутні м’ясні рамени: торі рамен з куркою “сю вид” і тонкацу рамен зі свинячою грудкою, обсмаженою на тепані.

Чекаємо на Вас!

Ви можете зарезервувати столик, зателефонувавши за номером: (044) 537 4 537